М'ясорубка Bosch MFWS607W
- В наявності
- Код: MFWS607W



+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: Bosch
Основні характеристики
Номінальна потужність, Вт: 500
Максимальна потужність, Вт: 2100
Продуктивність, кг/хв: 3,5
Кількість решіток для фаршу: 2 (4,5; 8 мм)
Кількість швидкісних режимів: 2
Розміри, см: 24,7x20x24
Вага, кг: 4
Колір: білий
Додаткові фукции
Реверс: є
Захист мотора від перегріву: немає даних
Додаткові насадки
Насадка для ковбасок: є
Насадка «кеббе»: є
Оснащення
Лоток: пластиковий
Штовхач: є
Додатково: Довжина кабелю: 100 см. Відсік для кабелю
Основні характеристики
Номінальна потужність, Вт: 500
Максимальна потужність, Вт: 2100
Продуктивність, кг/хв: 3,5
Кількість решіток для фаршу: 2 (4,5; 8 мм)
Кількість швидкісних режимів: 2
Розміри, см: 24,7x20x24
Вага, кг: 4
Колір: білий
Додаткові фукции
Реверс: є
Захист мотора від перегріву: немає даних
Додаткові насадки
Насадка для ковбасок: є
Насадка «кеббе»: є
Оснащення
Лоток: пластиковий
Штовхач: є
Додатково: Довжина кабелю: 100 см. Відсік для кабелю
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Реверс | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4 |
| Габарити (ВхШхГ) | 247 х 200 х 240 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість сіток | 2 |
| Максимальна потужність, Вт | 2100 Вт |
| Млинок | - |
| Насадка для нарізки кубіками | - |
| Насадка для томатів і ягід | - |
| Насадка для цитрусових | - |
| Насадка для шинковки та терки | - |
| Продуктивність | 3.5 кг/хв літр/хв |


