Електрочайник Bosch TWK2M163
- В наявності
- Код: TWK2M163








- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
Наповнення чайника водою має бути максимально зручним. Кришка чайника відкривається одним натисканням кнопки.
Заощаджуйте час та електроенергію завдяки індикатору чашки
Тепер можна нагріти потрібну кількість води за допомогою індикатора чашки. Це допомагає заощадити час та електроенергію, закип'ятити саме ту кількість води, яка вам потрібна.
Знімний фільтр
Вапняний наліт може вплинути на смак чаю. Завдяки знімному фільтру у воду не потрапляє вапняний наліт. Оскільки фільтр легко знімати та чистити, він допомагає забезпечити правильну роботу вашого чайника.
Ідеальна видимість кількості води у чайнику
Ідеальна шкала наповнення, за допомогою якої завжди чітко розумієш, скільки води знаходиться в чайнику.
Потрійний захист завдяки автоматичному вимкненню
Не турбуйтеся про перегрівання або вимкнення в потрібний момент. Чайник автоматично вимикається, як тільки вода закипить. Потрійна система безпеки захищає чайник від перегріву та включення без води, а також автоматично вимикає чайник, якщо його підняти з бази.
Зручно використовувати та очищати
Легке відкриття кришки за допомогою кнопки. Зручне та швидке очищення чайника завдяки великому куту відкриття кришки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип | Електрочайник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-управління | Немає |
| Індикатор рівня води | Зовнішній |
| Артикул | TWK2M163 |
| Вага (кг) | 1.1 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 26.7 х 23.5 х 15.8 см |
| Колір | Чорний |
| Об'єм резервуара, л | 1.7 л |
| Особливості | Світловий індикатор |
| Потужність, Вт | 2400 Вт |
| Підсвічування | Є |
| Підтримка температури | Немає |
| Таймер | Немає |
| Терморегулятор | Немає |
| Тип нагрівального елемента | Прихований (диск) |
| Тип чайника | звичайний |
| Управління | Механічне |


