Електрочайник Bosch TWK1M121
- В наявності
- Код: TWK1M121








- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
Чайник потужністю 2400 Вт та об’ємом 1,7 л
Потрійна функція безпеки: автоматичне відключення, захист від перегріву та включення без води, відключення при знятті з бази.
Зручне керування
- Ергономічне управління: легке відкриття кришки одним натисканням кнопки
- Індикатор увімкнення з підсвічуванням
Фільтр від накипу
Широке відкриття кришки дозволяє легко наповнювати чайник водою та очищувати
Фільтр від накипу: знімний фільтр, який легко очищається та запобігає потраплянню накипу у ваш напій
Допомагає заощадити енергію та час
Індикатор чашки: допомагає заощадити енергію та час, щоб закип’ятити лише необхідну кількість
Нагрівальний елемент та нагрівальний піддон чайника закриті нержавіючою сталлю, що робить очищення набагато легшим і безпечнішим
Комфорт використання
- Повертайте чайник на базі на 360°
- Більша гнучкість і зручне положення ручки. Оскільки шнур підключений до бази, чайник можна носити
Відсік для зберігання кабелю
Завдяки відсіку для зберігання шнура в базі чайника можна відрегулювати потрібну довжину кабелю
Bosch – німецькі стандарти якості
Прилади Bosch розроблені професійними німецькими інженерами, які відомі завдяки своїй надзвичайній увазі до деталей. Пристрої вироблені та протестовані на сучасних заводах, що гарантує справжню німецьку якість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип | Електрочайник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-управління | Немає |
| Індикатор рівня води | Зовнішній |
| Артикул | TWK1M121 |
| Вага (кг) | 1.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 26.7 х 23.1 х 16.6 см |
| Колір | Білий |
| Об'єм резервуара, л | 1.7 л |
| Особливості | відсік для зберігання шнура, світловий індикатор |
| Потужність, Вт | 2400 Вт |
| Підсвічування | Є |
| Підтримка температури | Немає |
| Таймер | Немає |
| Терморегулятор | Немає |
| Тип нагрівального елемента | Прихований (диск) |
| Тип чайника | звичайний |
| Управління | Механічне |


