Шуруповерт Bosch GSR 120-LI Professional, 2*2Аh (0.601.9G8.000)
- В наявності 1 од.
- Код: 0.601.9G8.000







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі Bosch GSR 120-LI в валізі (06019G8000)
Компактний шуруповерт GSR 120-LI від Bosch характеризується зручним процесом експлуатації. Він практично не створює навантаження на м'язи рук, а ще ідеально підходить для роботи в умовах обмеженого простору. Як джерело живлення - літієвий акумулятор, який робить пристрій повністю автономним. З ним робочий процес навіть не переривається після припинення енергопостачання об'єкта. Низький рівень заряду легко зняти і під'єднати резервну, заряджену повністю.
Особливості та переваги моделі GSR 120-LI (06019G8000):
- для швидкої зміни оснащення без ключа передбачений патрон;
- в погано нараду приміщеннях видимість буде краще з вбудованою світлодіодним підсвічуванням;
- для високоточного і акуратного вгвинчування сполучних елементів передбачено 20 ступенів регулювання крутного моменту;
- швидкість обертання насадки налаштовується в діапазоні двох швидкостей - для загвинчування і свердління отворів;
- для переміщення та зберігання в комплект входить пластиковий кейс;
- чудова заводська комплектація - розпаковувати і відразу ж працюй.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2.5 A/г |
| Вага (кг) | 1 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, рукоятка з гумовими вставками, реверс |
| Діаметр свердління дерева | 20 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 30 Нм |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 20 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-380, 0-1300 об/хв |


