Кавомолка Bosch TSM6A014R
- В наявності
- Код: TSM6A014R







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кавомолка Bosch TSM6A014R вдало поєднує в собі якість і скромну ціну.
Оскільки під час перемелювання використовуються гострі ротаційні ножі з неіржавкої сталі, для безпеки передбачене блокування системи, спрацьовує, якщо під час роботи відкривається кришка.
Увімкнути прилад легко: для цього треба закрити кришку та натиснути на неї. За один цикл можна перемолоти до 75 грамів зерен кави становить майже 10 чайних ложок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TSM6A014R |
| Вага (кг) | 0.68 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 17 х 8.5 х 8.5 см |
| Колір | Червоний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Місткість, г | 75 г |
| Особливості | прозора кришка |
| Потужність, Вт | 180 Вт |
| Регулювання ступеню помелу | 1 |
| Спосіб помолу | Ніж |
| Тип кавомолки | ножові (роторні) |
| Функції | подрібнення горіхів, подрібнення круп, подрібнення спецій, подрібнення цукру |


