Електрочайник Bosch TWK3P423
- В наявності 1 од.
- Код: TWK3P423







- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
Легке та плавне відкриття кришки за допомогою кнопки дуже зручне та захищає від контакту з паром. А також зручне очищення завдяки великому куту відчинення кришки.
Фільтр виготовлений з нержавіючої сталі, має функцію утримання найдрібніших частин накипу, що забезпечує чистоту води весь час.
Вимикач завжди загоряється, коли чайник починає працювати.
Кабель можна зручно укласти всередину підставки, так що зовні залишиться тільки вилка. Підставка має неймовірну стійкість завдяки гумовим ніжкам.
Ця функція допомагає економити споживання енергії та час, і кип'ятить кількість води, потрібну для визначеної кількості чашок.
Ідеальна шкала наповнення, за допомогою якої завжди чітко розумієш, яка кількість води знаходиться в чайнику.
Завдяки зручному носику можна наливати воду без сплесків та розбризкування, та зручно наповнювати чайник водою безпосередньо через носик.
Чайник має високий рівень захисту. По-перше, автоматичне відключення при закипанні, по-друге, захист від перегрівання і від увімкнення без води, та автоматичне відключення при знятті з бази. А також гумові ніжки, які забезпечують ідеальну стійкість приладу.
Електрочайники Bosch розроблені професійними німецькими інженерами та відповідають всім стандартам. Пристрої мають високу систему захисту, зручні та прості у використанні, що ще раз підтверджує якість німецької техніки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип | Електрочайник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня води | Внутрішній |
| Артикул | TWK3P423 |
| Вага (кг) | 1.28кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.5 x 21.6 x 15 см |
| Колір | Чорний |
| Об'єм резервуара, л | 1.7 л |
| Особливості | відсік для зберігання шнура |
| Потужність, Вт | 2400 Вт |
| Терморегулятор | Немає |
| Тип нагрівального елемента | Прихований (диск) |
| Тип чайника | звичайний |


