Холодильник вбудований Bosch KIN96VFD0
- В наявності
- Код: KIN96VFD0


+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбудований холодильник BOSCH KIN96VFD0 забезпечує надійну роботу та низький рівень шуму всього 34 дБ, що робить його ідеальним для будь-якої кухні. Загальний корисний об'єм складає 290 літрів, з яких 215 літрів припадає на холодильну камеру, що дозволяє зберігати значну кількість продуктів. Морозильна камера має об'єм 75 літрів, що забезпечує достатньо місця для заморожування. Клас енергоспоживання D та річне споживання електроенергії 184 кВт/год роблять цей холодильник ефективним вибором для економії ресурсів.
Завдяки технології No Frost, вам більше не доведеться турбуватися про розморожування холодильної та морозильної камер, що значно полегшує догляд за пристроєм. Потужність заморожування на добу становить 8 кг, що дозволяє швидко заморожувати великі обсяги продуктів.
Завдяки технології No Frost, вам більше не доведеться турбуватися про розморожування холодильної та морозильної камер, що значно полегшує догляд за пристроєм. Потужність заморожування на добу становить 8 кг, що дозволяє швидко заморожувати великі обсяги продуктів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Загальний об`єм | 290 л |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 62,1 |
| Висота | 193.5 см |
| Глибина, см | 54.8 см |
| Колір | Сірий |
| Кількість дверей | 2 (шт.) |
| Кількість полиць у морозильній камері | 3 |
| Кількість полиць в холодильній камері | 4 |
| Кількість полиць на дверцях | 4 |
| Об'єм морозильної камери, л | 75 л |
| Об'єм холодильної камери | 215 л |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Система розморозки морозильної камери | No Frost |
| Система розморозки холодильної камери | No Frost |
| Спосіб встановлення | вбудований |
| Тип компресора | поршневий |
| Управління | електромеханічне |
| Ширина | 55.8 см |


