Холодильник Bosch KGN39UL316
- В наявності
- Код: KGN39UL316





- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
FreshSense
Постійна температура в камері холодильника — вирішальний чинник у досягненні тривалого терміну зберігання продуктів. Датчики FreshSense постійно контролюють і підтримують температуру в холодильному і морозильному відділеннях.
Multi Airflow
Розташування продуктів усередині холодильника може виявитися непростим завданням: в деяких відділеннях вони залишаються свіжими, в інших — висихають. Система вентилювання MultiAirflow прискорює циркуляцію повітря в усьому пристрої й підтримує рівень температури та вологості згори донизу. У такий спосіб, коливання температур мінімізуються, а під час охолодження зменшуються — це допомагає Вашим продуктам залишатися свіжими та зберігати смак.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Загальний об`єм | 366 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KGN39UL316 |
| Вага (кг) | 72 кг |
| Висота | 203 см |
| Глибина, см | 66 см |
| Дисплей | відсутній |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Кількість полиць у морозильній камері | 3 шт |
| Кількість полиць на дверцях | 4 шт. |
| Об'єм морозильної камери, л | 87 л |
| Об'єм холодильної камери | 279 л |
| Перевішування дверей | Да |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Система розморозки морозильної камери | No Frost |
| Система розморозки холодильної камери | No Frost |
| Спосіб встановлення | окремостоячий (соло) |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | електронне |
| Функції / можливості | режим суперохолодження, система антибактеріального захисту, індикація несправності, інтегровані вертикальні ручки, індикація температури, FreshSense |
| Ширина | 60 см |


