Холодильник Bosch KGN39VL316
- В наявності
- Код: KGN39VL316




- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
Холодильник класу енергоефективності A++ споживає на 40% менше електроенергії, ніж прилад класу A.
Попереджувальний сигнал зі звуком або світлом, коли дверцята закриті або виникає інша помилка.
Здоровий спосіб життя ніколи не був таким простим. Контейнер VitaFresh створює ідеальні умови зберігання для вашої їжі завдяки надзвичайно низьким температурам та регульованому контролю вологості. Умови вологості в ящику можна регулювати, тому ваші фрукти та овочі довше залишаться свіжими.
Світлодіодні світильники в холодильнику додають нову освітлювальну концепцію, гарантуючи рівномірний огляд без відблисків. Світлодіодні лампи споживають менше електроенергії, ніж звичайні, і служать протягом усього терміну служби приладу.
NoFrost: забудьте про розморожування завдяки ідеальному захисту від утворення льоду - це економить час і зусилля.
Безрамні скляні полиці особливо прості у використанні завдяки плавному висувному механізму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Загальний об`єм | 366 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість компресорів | 1 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KGN39VL316 |
| Вага (кг) | 75 кг |
| Висота | 203 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 203x60x66 |
| Глибина, см | 66 см |
| Дисплей | відсутній |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Кількість дверей | 2 дверей |
| Кількість полиць у морозильній камері | 3 шт |
| Кількість полиць в холодильній камері | 5 |
| Кількість полиць на дверцях | 4 шт. |
| Об'єм морозильної камери, л | 87 л |
| Об'єм холодильної камери | 279 л |
| Перевішування дверей | Да |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Система розморозки морозильної камери | No Frost |
| Система розморозки холодильної камери | No Frost |
| Спосіб встановлення | окремостоячий (соло) |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип холодильника | двокамерні |
| Управління | електронне |
| Функції / можливості | регулювання температури холодильного відділення, регулювання температури морозильного відділення, індикація несправності, SuperCool, Multi Flow (багатопотокова система), звуковий і світловий сигнал про перевищення температури в х / в: біла лампочка |
| Ширина | 60 см |


