Посудомийна машина вбудована Bosch SMV2IVX00K
- В наявності 1 од.
- Код: SMV2IVX00K







- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
InfoLight — індикатор, який повідомляє вам, коли ваша посудомийна машина працює
Точка на підлозі під посудомийною машиною, що світиться, горітиме протягом ходу програми і автоматично згасне після її завершення.
AquaStop: 100% гарантія від протікання води протягом усього терміну служби приладу
Збої в роботі обладнання, як видається, завжди відбуваються в найнезручніші моменти, що коштує вам як грошей, так і дорогоцінного часу. Наші посудомийні машини з системою AquaStop складаються зі спеціального шланга з подвійними стінками, запобіжного клапана та підлогового бака з вимикачем поплавця, які забезпечують 100% захист від протікання. Щобільше, Bosch пропонує довічну гарантію на весь термін служби вашого пристрою. Отримуйте бездоганні результати, на які ви можете покластися день у день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Країна виробник | Польща |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Половинне завантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SMV2IVX00K |
| Висота | 81.5 см |
| Глибина, см | 55 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість комплектів, шт | 13 комплектів посуду |
| Кількість програм | 5 |
| Особливості | можливість підключення до гарячої води, клас сушіння a, клас миття a, режим половинного завантаження |
| Спосіб встановлення | вбудована |
| Ширина | 59.8 см |


