Шліфувальна машина Bosch GWS 2200, 220Вт, 180мм, 8500 об/хв, М14, 5.2кг (0.601.8C0.320)
- В наявності 1 од.
- Код: 0.601.8C0.320

+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова шліфувальна машина Bosch GWS 2200 має широкий спектр застосування в побуті та на виробництві - різка металу, зачистка зварних швів, зняття іржі та шорсткостей, надання гладкості предметам перед фінішною обробкою.
Особливості та переваги моделі GWS 2200:- двигун підвищеної надійності на 2200 Вт підтримує значні обороти для продуктивного розв'язання складних задач;
- система плавного старту з обмеженням пускових струмів продовжує ресурс електроприводу;
- вдосконалене охолодження гарантує мінімум відмов обладнання при тривалій експлуатації;
- абразивне оснащення легко встановлюється за допомогою швидкозатисної гайки;
- додаткова рукоять фіксується праворуч або ліворуч для утримання болгарки під потрібним кутом;
- поворот головки редуктора на 90 град. дозволить оперувати в місцях з утрудненим доступом;
- зручна заміна вугільних щіток для самостійного обслуговування УШМ;
- ергономічний дизайн дозволить вільно маніпулювати пристроєм, практично не відчуваючи ваги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0.601.8C0.320 |
| Вага (кг) | 5.2 кг |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Максимальні обороти, об / хв | 6500 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб |
| Особливості | плавний пуск, захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення) |
| Призначення | професійні |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


