Шліфувальна машина Bosch GWS 17-125 125мм 1700W, 11500об/хв, 2.2кг (0.601.7D0.200)
- В наявності 1 од.
- Код: 0.601.7D0.200







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Bosch GWS 17-125 Professional вражає високою продуктивністю, витривалістю до перевантажень і поліпшеним захистом від пилу завдяки вентиляційним отворам зі знімними пиловими фільтрами на задній панелі інструмента, а отже, забезпечує максимальну продуктивність при роботі з металом. Невелика кутова шліфувальна машина з потужним двигуном 1700 Вт забезпечує більший комфорт завдяки значно меншій окружності рукоятки. Вона також оснащена функцією KickBack Control, захистом від повторного ввімкнення та бічною ручкою з функцією контролю вібрації, що забезпечує високий рівень захисту користувача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0.601.7D0.200 |
| Вага (кг) | 2.2 кг |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка, захист від повторного пуску, плавний запуск, постійна електроніка, вимкнення при |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | додаткова рукоятка, затискна гайка, пиловий фільтр, гайка з двома отворами, картонна коробка, шліфмашина, захисна кришка, затискний металевий захисний кожух, монтажний фланець |
| Максимальні обороти, об / хв | 11500 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб, для лаку |
| Особливості | плавний пуск, захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення) |
| Призначення | професійні |
| Тип | болгарки (КШМ) |


