Шліфмашина ексцентрикова акумуляторна Bosch GEX 185-LI 18В 125 мм 6000-10000об·хв 0.93кг без АКБ та ЗП
- В наявності 1 од.
- Код: 0.601.3A5.020







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна ексцентрикова шліфувальна машина Bosch Professional GEX 185-LI (06013A5020) - це ергономічний і легкий інструмент, який може використовуватися для обробки дерева, металу, пластику та інших матеріалів. Шліфмашина оснащена 18-вольтним літій-іонним акумулятором, який забезпечує високу продуктивність та тривалий термін служби. Систему мікрофільтрації, яка запобігає проникненню пилу в мотор і збільшує термін служби шліфувальної машини. Регулює швидкість обертання диска шліфувальної машини для більш точної обробки різних матеріалів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | 0.601.3A5.020 |
| Вага (кг) | 1 кг |
| Додаткові характеристики | захист від пилу |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Комплектація | Пилозбірник, шліфувальна машина, документація |
| Максимальні обороти, об / хв | 10000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Оброблюваний матеріал | для металу, для дерева, для пластику |
| Особливості | пилозахист, регулятор обертів, знімний пилозбірник, можливість під'єднання до пилососа |
| Призначення | професійні |
| Регулювання обертів | ступеневе регулювання |
| Тип | ексцентрикові |


