Шліфувальна машина Bosch GWS 182P 125 мм 18V, 2800-9000об/хв, 1.7кг (без АКБ та ЗП) (0.601.9H6.L01)
- В наявності 1 од.
- Код: 0.601.9H6.L01







- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
Завдяки диску на 180 мм і малій головці редуктора, шліфмашина досягає такої ж самої глибини різання, як у великої кутової шліфувальної машини на 230 мм, але її вага на 35% менша. Її безщіткова технологія Biturbo надає достатньо потужності для швидкого різання у різноманітних матеріалах. Високий рівень захисту користувача є однією з її особливостей, оскільки перемикач Protection негайно вимикає кутову шліфувальну машину, щойно перемикач відпущено, а KickBack Control запобігає неочікуваній віддачі, тоді як інтелектуальна система гальм значно скорочує час гальмування.
Обладнання та приладдяШліфмашина ріже всі види металу, бетону, цегли та кахлів. Кутова шліфувальна машина сумісна з усіма акумуляторами й зарядними пристроями Bosch Professional 18V (професійна система 18 В) і з усіма акумуляторами й зарядними пристроями Ampshare Alliance 18V; для максимальної потужності використовуйте ProCore 18V ємністю від 5,5 А/год. Серед функцій кутової шліфувальної машини — захист від повторного запуску, плавний пуск і бічна рукоятка з функцією контролю вібрації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | 0.601.9H6.L01 |
| Вага (кг) | 2.8 кг |
| Додаткові характеристики | швидка заміна диска, додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Діаметр диска | 180 мм |
| Комплектація | без акумулятора та зарядного пристрою, шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух, документація |
| Максимальні обороти, об / хв | 6100 об/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб, для лаку |
| Особливості | Плавний пуск |
| Призначення | професійні |
| Тип | болгарки (КШМ) |


