Шуруповерт Bosch EasyDrill 1200, 12В, 2х1.5Ач, ЗП, набір свердл і біт, кейс (0.603.9D3.007)
- В наявності 1 од.
- Код: 0.603.9D3.007






+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний дриль-шуруповерт Bosch EasyDrill 1200 – саме те, що потрібно. Це невеликий та легкий інструмент, що відрізняється простотою налаштування, а також зручністю використання та керування без зниження продуктивності. Передбачено 20 налаштувань крутного моменту, налаштування свердління і двошвидкісний редуктор, що забезпечує оптимальну потужність і швидкість для кожного завдання. Вбудований світлодіодний ліхтар висвітлює заготовку, забезпечуючи хорошу видимість у будь-яких умовах роботи. Патрон з однією муфтою дозволяє швидко та легко замінювати біти. Цей шуруповерт оптимально підходить для швидкого початку робіт із загвинчування та свердління по дереву, металу та пластмасі.
Двоступінчастий редуктор для вибору оптимальної потужності
Двоступінчастий редуктор дозволяє правильно вибрати потужність для кожного завдання. Перший низькошвидкісний режим ідеально підходить для загвинчування та свердління отворів великого діаметра, тоді як другий режим дозволяє швидко свердлити отвори малого діаметра.
Спрощення точної обробки
20 ступенів обертального моменту, для максимальної точності: просто виберіть потрібний момент, що крутить, на настановному кільці для налаштування на різні матеріали. Після виставлення максимальне кінцеве налаштування забезпечить оптимальну потужність.
Швидка та проста заміна свердлів та біт
Патрон з однією втулкою та автоматичним блокуванням шпинделя дозволяє швидко та легко замінювати свердло або биту однією рукою.
Яскраве підсвічування для покращення видимості
Вбудована робоча підсвітка реалізована потужними вбудованими світлодіодами, що висвітлюють робочий простір і дозволяють працювати в умовах недостатнього освітленості та кутах.
Акумуляторні системи Power for all від Bosch
Power for all дозволяє використовувати один акумулятор та зарядний пристрій для всіх інструментів 12 В, що входять до цієї системи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 1.5 A/г |
| Артикул | 0.603.9D3.007 |
| Вага (кг) | 0.9 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, набір біт, реверс, набір свердел |
| Діаметр свердління дерева | 20 мм |
| Діаметр свердління металу | 8 мм |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 30 Нм |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | побутовий |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 20 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-1500 об/хв |


