Бойлер Bosch TR 2000 T 15 T (7736504744)
- В наявності
- Код: 7736504744

+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний накопичувальний бойлер оснащений якісним нагрівальним елементом у вигляді мокрого ТЕНа, який забезпечить вам нагрів води до 70 градусів всього за 35 хвилин. Крім цього, бак з внутрішнім покриттям зі склокераміки оснащений магнієвим анодом, який забезпечує довгий термін експлуатації виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 408 мм |
| Ширина | 368 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6,6 |
| Установка | настінний |
| Глибина, см | 312 мм |
| Керування | механічне |
| Колір | Білий |
| Кількість нагрівальних елементів | 1 |
| Максимальна температура | 70 ºС |
| Матеріал внутрішнього бака | Склокераміка |
| Об'єм резервуара, л | 15 |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Під'єднання води | верхня |
| Тип водонагрівача | електричний |
| Тип тіна | мокрий ТЕН (відкритий) |
| Тиск, бар | 8 |
| Форма | Прямокутне |
| Час нагрівання | 35 хв |


