Холодильник Bosch KGN39XI326
- В наявності
- Код: KGN39XI326


- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
LED-освітлення: всі продукти в холодильнику постануть у вигідному світлі.
LED-освітлення в холодильній камері не тільки представить продукти в іншому світлі, але й знизить енергоспоживання.
Захист заморожених продуктів від розморожування.
Додавання нових продуктів у морозильну камеру підвищує внутрішню температуру, що може призвести до розморожування і втрати аромату заморожених інгредієнтів. Функція SuperFreezing забезпечує швидке заморожування нових продуктів і запобігає розморожуванню решти змісту всередині морозильної камери. Прилади з функцією автоматичного заморожування повертаються до нормальної роботи після досягнення необхідної температури, щоб не витрачати зайвої енергії. Отже, заморожені продукти зберігають смак, навіть коли додається новий продукт.
Не дає змоги теплому повітрю потрапити всередину!
Відчинення холодильника дасть змогу потрапити всередину теплому повітрю, яке може стати причиною псування продуктів. Активація функції SuperCool швидко знижує температуру в холодильнику, щоб ізолювати продукти всередині. Вона також гарантує, що нові продукти будуть охолоджені швидше. Температура знижується, натисканням кнопки (мінімум на 2 °C). Щоб уникнути зайвого споживання енергії, функція автоматично вимикається приблизно за 6:00. Функція SuperCool зберігає Ваші продукти свіжими.
Свіжий із голови до п'ят.
Розташування продуктів усередині холодильника може виявитися непростим завданням: в деяких відділеннях вони залишаються свіжими, в інших — висихають. Система вентилювання MultiAirflow прискорює циркуляцію повітря в усьому пристрої й підтримує рівень температури та вологості згори донизу. У такий спосіб, коливання температур мінімізуються, а у разі охолодження зменшуються — це допомагає Вашим продуктам залишатися свіжими та зберігати свій смак.
Більше ніколи не розморожуйте морозильник!
Розморожування вручну може бути дуже набридливим і трудомістким процесом. Завдяки холодильникам із системою NoFrost, Ви легко позбудетеся цієї проблеми! На відміну від традиційних холодильників, вологість повітря в холодильнику із системою NoFrost постійно збирається в центральному холодильному пристрої, регулярно розморожується автоматично. Конденсат, що утворюється просто виводиться назовні з холодильника, де він потім випаровується. У такий спосіб, система NoFrost постійно позбавляє Ваш холодильник льоду, а Вас потреби розморожувати вручну.
FreshSense: клімат контроль Вашого холодильника.
Постійна температура в камері холодильника — вирішальний чинник у досягненні тривалого терміну зберігання продуктів. Датчики FreshSense постійно контролюють і підтримують температуру в холодильному і морозильному відділеннях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Загальний об`єм | 366 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість компресорів | 1 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KGN39XI326 |
| Вага (кг) | 81 кг |
| Висота | 203 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 203x60x66 |
| Глибина, см | 66 см |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Кількість дверей | 2 дверей |
| Кількість полиць у морозильній камері | 3 шт |
| Кількість полиць в холодильній камері | 5 |
| Кількість полиць на дверцях | 4 шт. |
| Об'єм морозильної камери, л | 87 л |
| Об'єм холодильної камери | 279 л |
| Перевішування дверей | Да |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Система розморозки морозильної камери | No Frost |
| Система розморозки холодильної камери | No Frost |
| Спосіб встановлення | окремостоячий (соло) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип холодильника | двокамерні |
| Управління | електронне |
| Функції / можливості | режим суперзаморожування, сигналізація відкритих дверей, індикатор швидкого охолодження, індикація несправності, календар заморожування |
| Ширина | 60 см |


