Мікрохвильова піч вбудована Bosch BEL623MD3
- В наявності
- Код: BEL623MD3

+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мікрохвильовий режим та види нагріву:
- Максимальна потужність: 800 ват
- 5 рівнів потужності: 90 Вт, 180 Вт, 360 Вт, 600 Вт, 800 Вт, 800 Вт
- Гриль потужністю: 1 кВт
- Комбінація гриля та мікрохвиль 90 ват, 180 ват, 360 ват
- Мікрохвильовий режим та гриль можуть використовуватись незалежно
- Об'єм мікрохвильової печі: 20 літрів
Дизайн:
- Корпус мікрохвильової печі із нержавіючої сталі. Внутрішнє покриття робочої камери – емаль. Дверцята зі скла.
Комфорт:
- Індикатори кер. дух. шафи: Світлодіодний
- Електронний годинник
- Поворотний перемикач
- Зручна електроніка: надзвичайно легка та комфортна експлуатація
- Кількість автоматичних програм: 8 штук
- Автоматичні програми для розморожування: 4 шт.; автоматичні програми для приготування страв: 3 штук
- Кнопка "улюблені" для індивідуальних налаштувань (1 налаштування)
- Швидкий старт: один клік для максимальної потужності протягом 30 секунд
- Освітлення: світлодіодні лампи
- Скляна тарілка, що обертається, 27 см
- Варіант закриття: Ліворуч
- Кнопка відкриття дверцят
Турбота про довкілля/Безпека:
- Захисне відключення
- Вентилятор охолодження
- Технічні характеристики:
- Довжина основного кабелю: 130 см
- Потужність підключення: 1.27 кВт
- Номінальна напруга: 221 – 230 V
- Для вбудовування у навісну шафу шириною 60 см, для вбудовування у високу шафу шириною 60 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Країна виробник | Великобританія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BEL623MD3 |
| Вихідна потужність мікрохвиль, Вт | 800 Вт |
| Дисплей | дисплей |
| Діаметр піддону | 270 мм |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 20 літрів |
| Особливості | автовідключення |
| Потужність гриля, Вт | 1000 Вт |
| Спосіб встановлення | вбудована |
| Тип грилю | ТЕН |
| Тип мікрохвилевої печі | з грилем |
| Функції | автоматичні програми, внутрішнє освітлення, годинник |


