Шліфувальна машина Bosch GEX, 40-150, 400Вт, 150мм, 12000об/хв (0.601.37B.202)
- В наявності 1 од.
- Код: 0.601.37B.202




+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ексцентрикова шліфмашина Bosch GEX 40-150
Потужний і продуктивний інструмент для виконання широкого переліку робіт по шліфуванню різних поверхонь, а також для виконання завдань підвищеної складності. З його допомогою Ви швидко і якісно видаліть іржу, фарбу, шпаклівку, бруд, підготуєте поверхню до фарбування
Особливості- Шліфмашина GEX 40-150 060137B202 призначена для шліфування різних поверхонь
- Ідеально підходить для шліфування та полірування дерева, металу і пластика, фарб і лаків, в тому числі і на гнутих поверхнях
- Дана шліфмашинка відноситься до професійної серії, що говорить про високий рівень надійності і продуктивності
- Чудова якість обробки поверхні досягається завдяки рівномірному притиску шліфувального блоку, який відділений від корпусу
- Мінімум вібрації шліфувальні машини: більше ніяких «мурашок» на руках навіть при тривалому використанні завдяки унікальній системі гасіння вібрації" Vibration Control"
- Висока продуктивність екцентріковой шліфувальної машини так само зумовлена діаметром шліфувального круга в 150 мм
- Безпосереднє під'єднання до пилососа або блоку мікрофільтрів для роботи без пилу в будь-яких умовах, підвищує комфорт роботи і захищає здоров'я оператора
- Вибір числа обертів і двигун потужністю 400 Вт забезпечують необхідний запас потужності і оптимальний підбір частоти обертання для будь-яких шліфувальних робіт
- Шліфмашинка оснащена довгим мережевим кабелем (4 метри), що дозволить працювати практично без обмежень
- шлифовальная машина GEX 40-150 060137B202 – коли результат перевершує очікування!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Угорщина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0.601.37B.202 |
| Вага (кг) | 2.4 кг |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка |
| Діаметр диска | 150 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | Пилозбірник, шліфувальна машина, документація, картонна коробка, шліфувальний аркуш |
| Максимальні обороти, об / хв | 12000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для металу, для дерева, для авто |
| Особливості | пилозахист, регулятор обертів, знімний пилозбірник, можливість під'єднання до пилососа, антивібраційна система |
| Призначення | професійні |
| Регулювання обертів | ступеневе регулювання |
| Тип | ексцентрикові |


