Кухонний комбайн Bosch MUMS2AW00
- Немає в наявності
- Код: MUMS2AW00







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Продуктивність
Універсальність
Комфорт
Аксесуари в комплекті
Безпека
- Потужність: 700 Вт
- 4 швидкісні режими роботи та режим парковки.
- 3D PlanetaryMixing: унікальна планетарна траєкторія руху насадок забезпечує ефективне змішування усіх інгредієнтів.
- Електронне регулювання потужності для підтримання сталого швидкісного режиму під час роботи
Універсальність
- Можливість дооснащення аксесуарами
- Універсальний важіль зі спеціальною передачею та трьома положеннями приводу для оптимальної передачі потужності
Комфорт
- Більшість аксесуарів придатні для миття у посудомийній машині
- Інтегроване відділення для зберігання кабелю
- Плавне збільшення швидкості обертання запобігає розбризкуванню та розпиленню борошна
Аксесуари в комплекті
- Вінчик для збивання, вінчик для перемішування та гак для тіста
- Практична пластикова чаша об'ємом 3,8 л: з особливою внутрішньою формою для легкого приготування тіста ( до 2,4 кг бісквітного тіста або 1,7 кг дріжджового тіста).
- Прозора кришка з отвором для завантаження продуктів під час роботи
Безпека
- Гумові ніжки -присоски для більшої стійкості та безпеки
- Захист від перенавантаження приладу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність чаші | 3.9 л |
| Артикул | MUMS2AW00 |
| Вага (кг) | 3.8 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.7 х 26.6 х 26.6 см |
| Колір | Білий |
| Насадки | насадка для тіста, насадка для збивання, вінчик |
| Потужність, Вт | 700 Вт |
| Тип кухонного комбайна | Кухонна машина |
| Функції | змішування, замішування тіста, збивання |


