Тостер Bosch TAT4P420
- В наявності 1 од.
- Код: TAT4P420







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Продуктивність
Комфорт
Безпека
- Потужність: 820-970 Вт
- Безступеневий ергономічний перемикач рівня обсмажування з інтегрованою функцією підігрівання
- Налаштування розморожування
- Кнопка "Стоп" з підсвічуванням
- Електронний сенсор регулює рівень нагріву тостів
- Легко чистити завдяки з'ємній таці
- Зручне зберігання кабелю
Комфорт
- Автоматичне центрування тостів
- Функція підігріву
- Високий люфт для легшого взяття тосту
- Підігрів булок
Безпека
- Автоматичне вимкнення у випадку застрягання тостів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція підігріву | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TAT4P420 |
| Вага (кг) | 2.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 30 х 19.5 х 17 см |
| Дисплей | Немає |
| Керування | механічне |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Кількість відділень | 2 відділення для тостів |
| Кількість ступенів підсмажування | 6 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність, Вт | 970 Вт |
| Піддон для крихт | + |


