Посудомийна машина вбудована Bosch SMV4HVX07E
- В наявності
- Код: SMV4HVX07E




+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбудована посудомийна машина для стандартної ніші, має містку камеру на 14 комплектів посуду. Робочий простір розділений між трьома рівнями — дві звичні корзини + висувна шухляда для столових приборів. Завдяки інверторному двигуну EcoSilence Drive досягається приріст надійності та зменшення витрат ресурсів.
У арсеналі моделі передбачено 6 автоматичних програм миття, доповнених функціями SpeedPerfect+ для скорочення часу виконання обраного циклу, гігієнічним режимом HygienaPlus та посиленим сушінням ExtraDry. Усі параметри задаються дотиком сенсорних кнопок, розташованих у верхньому торці дверцят. Додаткові функції представлені самоочищенням робочої камери, посиленим сушінням Extra Dry (рекомендовано, наприклад, для пластикового посуду), гігієнічною обробкою HygienaPlus і прискоренням роботи SpeedPerfect Plus. Органи управління на торці дверцяти доповнює технологія Home Connect: у однойменному мобільному додатку доступний віддалений контроль та розширені функції, включаючи завантаження та активацію додаткових режимів для посудомийної машини.
У арсеналі моделі передбачено 6 автоматичних програм миття, доповнених функціями SpeedPerfect+ для скорочення часу виконання обраного циклу, гігієнічним режимом HygienaPlus та посиленим сушінням ExtraDry. Усі параметри задаються дотиком сенсорних кнопок, розташованих у верхньому торці дверцят. Додаткові функції представлені самоочищенням робочої камери, посиленим сушінням Extra Dry (рекомендовано, наприклад, для пластикового посуду), гігієнічною обробкою HygienaPlus і прискоренням роботи SpeedPerfect Plus. Органи управління на торці дверцяти доповнює технологія Home Connect: у однойменному мобільному додатку доступний віддалений контроль та розширені функції, включаючи завантаження та активацію додаткових режимів для посудомийної машини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Клас миття | A |
| Рівень шуму | 46 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор наявності ополіскувача | Так |
| Індикатор наявності солі | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Половинне завантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 81.5 см |
| Витрата води за цикл, л | 9 |
| Глибина, см | 55 см |
| Клас енергоспоживання | D |
| Клас сушки | A |
| Колір | Білий |
| Кількість комплектів, шт | 14 |
| Кількість програм | 6 |
| Сигнал закінчення роботи | є |
| Спосіб встановлення | повністю вбудована |
| Таймер відстрочки запуску | Є |
| Управління | Сенсорне |
| Ширина | 59.8 см |


