Мультипіч Xiaomi Mi Smart Air Fryer MAF-6501 Black 6.5L (BHR083NEU)
- В наявності
- Код: BHR083NEU





+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультипіч Xiaomi Mi Smart Air Fryer MAF-6501 Black - це сучасний кухонний прилад, що поєднує в собі функціональність аерофритюрниці та мультипечі. Завдяки потужності 1800 Вт і об'єму чаші 6.5 літрів, ця мультипіч дозволяє швидко та зручно готувати різноманітні страви для всієї родини.
Основні програми включають випічку, приготування йогурту, птиці та картоплі фрі, що робить цю мультипіч універсальним інструментом.
Антипригарне покриття чаші забезпечує легке очищення після використання, а дисплей та конвекція додають зручності у використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5.4 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 38.9 х 31.7 х 28.7 см |
| Діапазон температур | 40 - 220 °C |
| Керування | сенсорно |
| Колір | Чорний |
| Кількість програм | 7 |
| Об'єм резервуара, л | 6.5 л |
| Особливості | підтримання тепла, режим сушіння |
| Потужність, Вт | 1800 |


