Мультиварка Redmond RMC-M22 Black
- В наявності 1 од.
- Код: RMC-M22 black

+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Готувати з такою технікою, як мультиварка REDMOND RMC-M22 Black , одне задоволення. Вона практично все робить за Вас, а Ваше завдання полягає в її наповненні продуктами і вибором параметрів, необхідних для їх приготування. Мультиварка комплектується спеціальною чашею з керамічним антипригарним покриттям, об'ємом в 5 л, оснащена світлодіодним цифровим дисплеєм і 10-ю автоматичними програмами, а також функцією мультикухар.
Зручна і можливість підтримання тепла вже приготованого блюда, яка може бути відключена, і встановлений таймер відстрочки старту на 24 години. З мультиваркою REDMOND RMC-M22 Black Ви легко зваріть кашу і суп, стушкувати або підсмажити улюблені продукти, зробите випічку, а також приготуєте дієтичні страви на пару, зробите йогурт і навіть пастеризацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redmond |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип приладу | Мультиварка |
| Програми приготування та функції | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3D нагрів | - |
| Артикул | RMC-M22 Black |
| Вага (кг) | 3.8 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 320 х 300 х 300 мм |
| Йогурт | + |
| Керування | сенсорно |
| Колір | Чорний |
| Кількість програм | 10 |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Об'єм резервуара, л | 5 л |
| Особливості | шнур від'єднується |
| Пароварка | - |
| Потужність, Вт | 860 Вт |
| Програми | йогурт, плов, фондю, пастеризація, консервація, мультикухар, тушкування, варіння на пару, жарка, каша, крупа, суп, випічка |
| Тип мультиварки | мультиварка |
| Тип нагрівального елемента | ТЕН-нагрів |
| Тип покриття чаші | антипригарне |
| Функції | мультикухар, пароварка, підтримання температури, відстрочка старту (таймер), хлібопічка |


